Spraw by pieniądze pracowały na Ciebie dzięki nieruchomościom

Na co dzień oprócz pomocy klientom przy sprzedaży i wynajmie realizujemy własne projekty polegające na zakupie i sprzedaży nieruchomości. Działamy zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym. Opieramy nasze działania o współpracę z zaufanymi inwestorami, którzy chcą lokować swoje środki w nieruchomości oraz czerpać z nich zyski.

Zrealizowane inwestycje

ul. Kasprowicza, Strzelno

Mieszkanie zakupione w stanie do remontu od właścicielki, która nie korzystała z niego od 10 lat. Nowego nabywcę udało się znaleźć w przeciągu zaledwie 23 dni.

Czas inwestycji: 23 dni

ul. Garbarska, Wolsztyn

Mieszkanie to po zakupie zostało przez nas odświeżone. Wymienione panele, odmalowane ściany, wymiana oświetlenia oraz wystylizowane pod sprzedaż. Klient znalazł się w ciągu 1,5 miesiąca.

Czas inwestycji: 5 miesięcy

ul. Wiedeńska, Gorzów Wielkopolski

Ostatnie mieszkanie zakupione od dewelopera z rynku pierwotnego a następnie sprzedane inwestorowi prywatnemu, który będzie realizował zyski z najmu w tym mieszkaniu.

Czas inwestycji: 7 miesięcy

Jak wygląda współpraca?

Lorem ipsum dolor sit amet, at mei dolore tritani repudiandae. In his nemore temporibus consequuntur, vim ad prima vivendum consetetur.

Poznajmy się

Zaufanie oraz dobre relacje to podstawa działającego biznesu, dlatego początkiem współpracy jest osobiste poznanie się. Rozmowa oraz zapoznanie się z oczekiwaniami inwestora są dla nas niezwykle ważne, aby stwierdzić czy jesteśmy w stanie podjąć taką współpracę.

Umowa to podstawa

Kiedy poznamy już oczekiwania inwestora jesteśmy w stanie określić formę naszej współpracy i zawrzeć ją w ramach prawnych, którymi jest umowa. Inwestor otrzymuje dokumenty do wglądu, aby w momencie kiedy pojawi się okazja jedyną formalnością pozostał nam podpis.

Kupujemy nieruchomość

W momencie kiedy trafia do nas nieruchomość warta zainwestowania kontaktujemy się inwestorem i przedstawiamy szczegóły. Jeśli zainteresuje Cię dana oferta to dopełniamy wszystkie formalności oraz finalizujemy zakup.

Sprzedaż i rozliczenie

Po naszej strony leży cały proces około zakupowy, remontowy i sprzedażowy. Po finalnej sprzedaży nieruchomości podsumowujemy całą inwestycję oraz poniesione nakłady na podstawie faktur oraz paragonów. Zyski z nieruchomości dzielimy na podstawie przyjętych wcześniej uzgodnień.

Dwa modele współinwestowania

Inwestycja „pół na pół”

Po naszej stronie leży znalezienie inwestycji oraz koordynowanie wszystkimi działaniami od zakupu, po remont i dalszą sprzedaż.

Po stronie inwestora jest jedynie inwestycja swojego kapitału.

Podział zysków następuje dopiero po sprzedaży nieruchomości w formule 50% zysku dla inwestora i 50% dla naszego zespołu.

Minimalna kwota inwestycji to 200 000 zł.

Czas inwestycji od miesiąca do 12 miesięcy.

Możliwość stałej współpracy.

Pożyczka na 10%

Procentowa stopa zwrotu z pożyczonego kapitał.

10% w skali roku.

Odsetki z pożyczonego kapitału są wypłacane w comiesięcznych ratach.

Pożyczony kapitał zwracany jest po 12 miesiącach.

Minimalna kwota inwestycji wynosi 30 000 zł.

Po upływie czasu pożyczki możliwość dalszej współpracy.

Brak możliwości rozwiązania współpracy w trakcie trwania pożyczki, ze względu na to, że pieniądze są ulokowane w nieruchomości.

Skontaktuj się z nami

727 941 103

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.