Postaw na skuteczną sprzedaż swojej inwestycji

Jako biuro nieruchomości prowadzimy obsługę sprzedaży inwestycji deweloperskich na terenie Poznania i okolic. Odciążymy Cię w procesie promowania inwestycji, poszukiwania klientów, prezentacji nieruchomości. Po twojej stronie zostanie jedynie podpisywanie umów deweloperskich.

Co przygotujemy dla twojej inwestycji

Materiały foto i wideo

W świecie dzisiejszej cyfryzacji bez zdjęć, materiałów wideo sprzedaż inwestycji na etapie budowy staje się bardzo trudna. Dlatego przygotowujemy profesjonalne sesje zdjęciowe, filmy promocyjne oraz ujęcia z lotu dronem.

Wizualizacje inwestycji

Jeśli twoja inwestycja jest na etapie budowy to nie przekreśla możliwości jej skutecznej sprzedaży. Jednym z elementów, który wykonujemy jest stworzenie jak najbardziej rzeczywistej wizualizacji nieruchomości.

Spacer wirtualny

Jeśli twoja nieruchomość jest już ukończona i dopiero teraz rozpoczynasz sprzedaż to wykonamy dla Ciebie spacer 3D po nieruchomości. Klient będzie mógł „przejść” się po mieszkaniu/domu. Rozplanować remont, ułożenie mebli, czy pomierzyć sobie dowolne miejsca.

Strona internetowa

Strona internetowa powinna być wizytówką Twojej inwestycji. Zadbamy o to, aby prezentowała się jak najlepiej. Klient znajdzie tam wszystkie informacje dotyczące nieruchomości oraz będzie mógł zapoznać się z przygotowanymi przez nas materiałami foto i wideo.

Pozwól swojej inwestycji wyróżnić się na tle innych

Skontaktuj się z nami

727 941 103

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.