Zapewnij sobie bezpieczny i stabilny wynajem na długi czas

Wynajem nieruchomości to świetny pomysł na dodatkowy zarobek lub ulokowanie kapitału. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy podczas zarządzania najmem jesteśmy w stanie pomagać naszym klientom znaleźć oraz zweryfikować dobrego najemcę.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie nabyte w praktyce

Jako firma zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami w ciągu ostatnich 5 lat wynajęliśmy mieszkania ponad 300 najemcom co dało nam bagaż praktycznych doświadczeń, które wykorzystujemy obecnie.

Sprawdzone umowy

Wynajem jak każda działalność naraża nas na pewne niebezpieczeństwa. Dlatego w celu jego minimalizowania działamy na sprawdzonych umowach. Pomogą Ci one uchronić twój majątek.

Optymalizacja najmu

Zastanawiasz się komu wynająć swoją nieruchomość? Będzie to rodzina, studenci a może pracownicy? Możliwości na rynku nieruchomości jest wiele a my pomożemy wybrać Ci najlepszą strategię.

Przygotowanie nieruchomości do najmu

W celu zwiększenia comiesięcznych zysków z najmu przygotujemy dla twojej nieruchomości stylizację wnętrza, profesjonalne zdjęcia oraz spacer wirtualny. Pozwoli to wyróżnić Twoją nieruchomość na tle konkurencji.

Nasze podejście

Przez ostanie lata pomagaliśmy właścicielom wynajmować różnego rodzaju nieruchomości. Zaczynając od domów dla pracowników, przez pokoje dla studentów, mieszkania dla rodzin czy apartamenty o wysokim standardzie. Dlatego zawsze należytą staranność przykładamy do tego kto zostanie najemcą twojej nieruchomości. Dużo będzie również zależało od tego jakich zysków oczekujesz oraz ile masz czasu na zarządzanie nieruchomością. My pokażemy Ci jakie są możliwości oraz ich zalety i wady jednak to ty zdecydujesz kto będzie najemcą.

Pokoje dla studentów
Mieszkania dla rodzin i par
Domy i apartamenty

Skontaktuj się z nami

727 941 103

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.