Zapewnij sobie bezpieczny i stabilny wynajem na długi czas

Wynajem nieruchomości to świetny pomysł na dodatkowy zarobek lub ulokowanie kapitału. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy podczas zarządzania najmem jesteśmy w stanie pomagać naszym klientom znaleźć oraz zweryfikować dobrego najemcę.

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie nabyte w praktyce

Jako firma zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami w ciągu ostatnich 5 lat wynajęliśmy mieszkania ponad 300 najemcom co dało nam bagaż praktycznych doświadczeń, które wykorzystujemy obecnie.

Sprawdzone umowy

Wynajem jak każda działalność naraża nas na pewne niebezpieczeństwa. Dlatego w celu jego minimalizowania działamy na sprawdzonych umowach. Pomogą Ci one uchronić twój majątek.

Optymalizacja najmu

Zastanawiasz się komu wynająć swoją nieruchomość? Będzie to rodzina, studenci a może pracownicy? Możliwości na rynku nieruchomości jest wiele a my pomożemy wybrać Ci najlepszą strategię.

Przygotowanie nieruchomości do najmu

W celu zwiększenia comiesięcznych zysków z najmu przygotujemy dla twojej nieruchomości stylizację wnętrza, profesjonalne zdjęcia oraz spacer wirtualny. Pozwoli to wyróżnić Twoją nieruchomość na tle konkurencji.

Realizacje

Przez ostanie lata pomagaliśmy właścicielom wynajmować różnego rodzaju nieruchomości. Zaczynając od domów dla pracowników, przez pokoje dla studentów, mieszkania dla rodzin czy apartamenty o wysokim standardzie.

Dom dla rodziny

Pokoje dla studentów

Apartament 120 metrowy

Skontaktuj się z nami

691 266 440

    Zaloguj się

    Zarejestruj się

    Reset hasła

    Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.